| anonim_4396 a întrebat:

La profilul bio-chimie (stiinte ale naturii) la ce obiecte se da BAC?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
BAC-ul se dă la Matematică, Română şi la alegere dintre Biologie, Chimie, Fizică.
De asemenea dai competenţe la Română şi Engleză sau Franceză.
Pa-pa.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

La romana, matematica si de ales 2 materii dintre chimie, fizica si biologie.

Sper ca te-am ajutat! happy

| Georg13 a răspuns:

Romana,Matematica si la alegere o materie sau 2(se tot schimba legile si nimic nu e sigur) dintre Fizica, Biologie si Chimie

| oana222 a răspuns:

romana si mate sigur; si trebuie sa iti alegi una dintre fizica, chimie sau biologie (eu aleg biologia sigur)winking