| anonim_4396 a întrebat:

La profilul acesta stiinte ale naturii ( bio-chimie)...este dificil?

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
Eu sunt la bio-chimie, intr-a 11-a, si pana acum nu mi s-a parut greu absolut deloc. E adevarat, multa mate, multa chimie si multa fizica, dar mie nu mi se pare greuhappy

| Nirvana a răspuns:

Foarte dificil! Ma extenueaza profilul asta.

| Nirvana a răspuns:

Specializare* nu profil. Bine si profilul real ma termina psihic, dar biologia, chimia, fizica si matematica sunt cosmarul meu

| dya333 a răspuns:

Depinde cum te descurci cu chimia si fizica ca astea sunt cele mai grele.Cand dai teza trebuie sa iti alegi doua din astea 3:biologie, chimie si fizica iar la bac una. Daca le ai cu stiintele normal ca o sa ti se para usor dar asta depinde d tine...tongue

| Galusca13 a răspuns:

E misto la stiinte ale naturii. Cei care nu fac fata si nu stiu mate fizica chimie si biologie nu au ce cauta acolo. Prin urmare, daca e ceea ce-ti place, du-te cu increder :*!