| miha_4614 a întrebat:

Buna la toata lumea...As avea si eu o intrebare stie cineva daca poti sa faci sc adica liceu fara frecventa acasa eu sunt in franta si as vrea sa fac liceu fara din timisoara daca stie cineva sa ma ajute va rog sau daca aveti ceva site-'uri multumesc. puteti sa imi dati si liceuri din tm care sunt mai bune.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bonsoir, jeunesse! Eu iti recomand Colegiul Banatean! Pe vremea mea se numea Liceul de Filologie Istorie! dar, cum nu stiu daca mai are aceasta forma de invatamant, iti sugerez sa-l cauti pe net, si sa vezi care e situatia! Sau, Colegiul C. D. Loga, iar unul dintre cele foarte bune... sau daca nu, poate unul industrial, care are aceasta forma de invatamant! Success!