| GoldenAle a întrebat:

Buna! Legat de catalogul online. Am dat marire la o materie si in catalog imi apar notele de la ambele examene. Problema e ca la nota finala este trecuta cea initiala, nu cea de dupa marire. Nota finala se modifica automat dupa un timp sau trebuie sa iau legatura cu profesorul?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nota finală e cea mai mare, dacă tu ai luat mai mult în mărire și nu-ți apare ok în catalog, dă mail la secretariat.
Mie mi-a apărut direct modificată cu nota finală cea din mărire. În schimb, numărul de credite/ puncte mi se actualizează cam într-o zi.

| Maliwiskey a răspuns:

Probabil nu a fost inca modificata de secretariat sau cine se ocupa. Daca nu se modifica, poti luat legatura cu proful. happy