| Trisanony a întrebat:

Legat de Universitatea Bucuresti, departamentul limbi straine, cat de greu e daca ma decid sa intru pe engleza- japoneza sau spaniola-japoneza? Imi puteti spune (cei care sunteti aici) in ce consta proba de admitere?

4 răspunsuri:
| Syeria a răspuns:

Verisoara mea este acolo si ca sa intri o sa dai un test sa vada cat de inteligenta esti...nu accepta orice elevi acolo.

| Adry05 a răspuns (pentru Syeria):

Mama, i-ai zis tot cu raspunsul asta.

| Trisanony explică (pentru Adry05):

laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Trisanony):

Deci sa fii inteligenta acolo ca sa iei testul, da? Sa nu care cumva sa fii mai putin decat inteligenta ca nu accepta ei pe oricine acolo.