| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema de matematica si nu stiu cum sa o rezolv. Cunoasteti un site pe care sa o scriu si sa existe cineva dintre useri care sa-mi dea macar indicatii? Sau ma ajuta cineva bun la geometrie?batting eyelashes
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| irina_3672 a răspuns:

Nu mi se pare deloc bun tememate.ro, este mare dezordine pe acolo. Incearca http://meditatiionline.ro/, unde poti itnreba de o problema. Gasesti si teorii de la matematica/fizica/bac, si exercitii rezolvate. Mult succes!;)

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai n-ai in clasa ta pe nimeni bun la matethinking Ai putea copia tema de la el.

| anss23 a răspuns:

As putea sa-ti dau numarul de telefon al tocilarului din clasa nostra.laughing

| yoyodedeea a răspuns:

Meditatiionline
sau ceva de genu se numea site-ultonguebafta

| Razvy197 a răspuns:

Tememate.ro. trebuie sa iti faci cont happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea, eu sunt cea mai buna din clasa whistling. Dar nu-mi iese!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 3 cutii sunt napulitane.In prima sunt cu 20 mai multe decit in celelalte doua la un loc, iar in a doua cu 20 mai putine decit in a treia. Daca din a doua cutie luam 10 napolitane vor ramine de 6 ori mai putine decit in prima si a treia la un loc.Cate napolitane sunt in fiecare cutie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2la puterea2008

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aflati toate numerele naturale care impartite la 6 dau restul egal cu catul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da