| allexandra93 a întrebat:

Buna,ma poate ajuta cineva cu un nume de liceu unde se face seral, fara frecventa? in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai există cursuri la "fara frecventa", DOAR cu "frecvenţă redusă"!

Vezi liceele/specializările /nr de locuri la SERAL la pag. 70/72 din "Broşura Admiterii 2014" de la linkul : http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Vezi liceele/specializările /nr de locuri şcolarizare cu "frecvenţă redusă" la pag. 72/74 din "Broşura Admiterii 2014" de la linkul anterior.

Toate cele bune.