| moonlight021 a întrebat:

Buna! Ma puteti ajuta sa gasesc licee in Bucuresti care au profilul matematica-informatica cu frecventa redusa, va rog?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista licee cu frecventa redusa.

| cehos69 a răspuns:

Nu exista asa ceva in Bucuresti, crezi ca aia care invata la FR stau sa faca ei mate-info? chiar nu va duce capul …

| RxTx a răspuns (pentru cehos69):

Există mai multe licee particulare pe.la care nici nu treci pe acolo le dai banii si iti dau hârtiile si spun ca ai facut liceul.
Gen 3000 euro.
Unul este la BaiaMare
Mai exista si in alte locații dar nu pot sa ti-le spun pe cele pe care le bănuiesc eu ca ar accepta asa ceva pentru ca poate mai are unul altul nevoie si se apucă cineva ce vede aceasta postare sa le distrugă.
Stii dupa ce iti dai seama care sunt acele licee

Au de fapt o singură sală de curs o camera de 4x6metri doar cu maxim 6 birouri cu maxim 6 scaune

Dupa asta iti poți da seama
Cand nu mai dețin absolut deloc alte camere sali de curs si aceea este unica singura sală de curs.
Si ca si secretariat si cancelarie au o cameră care arată o combinație de secretariat cu cârciumă cu butic cu xerox cu scoala auto pentru toate categoriile toate în aceeași cameră de 4x4metri
Acela este liceul ideal care nu ar vrea sa treci pe acolo ci ar vrea doar sa le dai banii pe cursuri.

| cehos69 a răspuns (pentru RxTx):

Sunt si licee de stat care sunt fix cum le-ai descris tu, cateva cunoscute in Bucuresti, bine dar cu medie de intra oricine, cam acolo se fac manevrele.
Pot sa dau si exemplu fostului meu liceu, cu detalii in amanunt si tratand fiecare aspect, doar ca am nevoie la toamna sa ma rezolve cu ceva foarte important pentru mine, nu sunt singurul de acolo.