| Ex0id200 a întrebat:

Buna! Ma uitam astazi peste cerințele pentru admitere la limbi străine și am vazut ca la finalul documentului scria " limbile de la *sectia care ma interesează pe mine* au fost scoase la concurs". Ce vrea sa spună cu asta? Se da examen de admitere la ele? Nu se mai da examen daca aleg una din ele?

1 răspuns:
| Noturbusiness a răspuns:

Din moment ce spune "au fost scoase la concurs" înseamnă ca se va susține o proba eliminatorie. Totuși pentru mai multe detalii, suna la secretariatul facultății.