| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, mai e posibil ca la bac sa pice Moara cu noroc? Eu știam ca nu se poate sa fie subiecte la fel ca și in simulări/anul trecut

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Poate pica orice este in programa, nu le selecteaza nimeni sa spuna la simulare dam asa, la examen asa, si la anul dam altfel, totul este random, subiectele sunt random, ce pica aia pica.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate. Subiectele se generează aleatoriu in dimineața aia. Deci poate fi aceeași opera ca la simulare.

| Law223 a răspuns:

Salut,
Da este posibil.
La subiectul 3 mi-a căzut la bac același subiect că și la simulare, romanul "Ultima noapte de dragoste întâia noapte de război".