| AlinaHoran a întrebat:

...Matusa mea este la scl la fara frecventa si are de facut un referat la fizica ( cls a XI-a ). Mi-a cerut mie ajutorul, dar eu nu gasesc pe net deloc de aceea va rog sa ma ajutati voi. Trebuie un referat cu curentul alternativ. Utilizare de curent alternativ, motoare, centrale electrice... ceva de genu'. ( producerea si utilizarea curentului alternativ)

Si as mai avea nevoie de ajutorul vostru la biologie : Reproducerea la mamifere ( nu gasesc pe netsad si nu am nici manual, nici la bio si nici la fizica ).

FUNDA! MULTUMESC ANTICIPAT:*:*:*:*VA ROG SA MA AJUTATI

1 răspuns:
| magicianul19 a răspuns:

Succes