| MissDi a întrebat:

Mi-au aparut niste blande pe piele.Nu poate fii varsat de vant deoarece nu are in varf coptura de aia cum se cheama....Si ma manaca de nu mai pot. Daca ma scarpin se sparg imediat...Deci..poate fii forba despre o toxiinfectie? Am luat ieri (inainte sa-mi apara blandele)nurofen(sirop)Poate fii nde la el? DATA de expirare era:3-2013

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Da, e posibil sa fie o toxiinfectie. Ti-as recomanda sa iei Clorocalcin, chiar daca are un gust putin aiurea, poti sa bei apa dupa ce il iei. Oricum, e foarte bun, trec repede 'blandele'. Si cat timp ai aceste 'blande' renunta la ciocolata, pentru ca ciocolata sporeste mancarimea. Insanatosire grabnica!

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Poate fi vorba de o toxiinfectie sau de o alergie.