| MissDi a întrebat:

In ultima vreme mi-au aparut niste lande micute pe piele. Daca ma scarpin se sparg imediat.Mi-au paraut pe spate,pe burta, si pe picioare sus.Deci problema e ca varsat de vant nu are cum sa fie deoarece nu am pe intregul corptonguee fata nu am,pe talpi, pe maini nu am.Deci eu ma gandeam daca nu cumva poate fii vorba despre o intoxicatie sau cv.E adv ca am luat nurofen in ultima vreme si era cam vechi. Data de expirare era 3-2013. Poate fii din cauza lui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alyball a răspuns:

Mergi la medic asta e singura varianta de a afla ce poate fi.noi nu suntem medici asta e problema medicala.