| alexutza_8188 a întrebat:

Miercuri ma duc la olimpiada pe scoala la istorie (sunt clasa a 8-a) si domnul profesor a spus ca a luat subiectul de pe net, dar eu nu il gasesc. Poate ma ajutati voi...va rooooog
(PS:stiu doar ca la ultimul subiect avem de facut un eseu despre statele medievale romanesti, nu doar despre unul si sa fie cu barem daca se poatebig grin)
Bine inteles.

3 răspunsuri:
| SecretWish a răspuns:

A spus ca a luat subiectul de pe net ca sa va puna sa faceti toate subiectele posibile pe care le gasiti, sa fiti mai buni sa va intreceti pe voi insu-vahappy

| Story29 a răspuns:

Nu cred.Siam ca profii fac subiectele.