| funkiana a întrebat:

Nu stiti la ce ora incepe Evaluarea Nationala luni?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Toată ţara începe la 9.
Trebuie să fii la şcoală la ora 8:00. După 8:30 nu te mai primesc la Evaluare

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La ora 8. happy

| alexs99 a răspuns:

Intrarea canditatilor in sali se face in intervalul orar 8:00-8:30.Examenul propriu-zis incepe la ora 9:00.
O seara buna.

| TnCristinaa a răspuns:

La ora 9..in sala intri pana la 8:30

| AssaSinNKidD a răspuns:

Buna.Evaluarea nationala incepe la ora 9. Intrarea in sali se face de la 8-8:30... Am citit eu ca era o foaie pusa pe usa de la scoala. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Evaluarea Nationala incepe la ora 9 dar recomandat este sa te prezinti la ora 8 sau 8.30.
Succes big grin

| Radu_Constantin_Bogdan_1996 a răspuns:

LA ora 8:30 trebuie sa fii in sala de clasa! altfel nu te mai primesc big grin