| BoMbeRmEn a întrebat:

O funda mare pentru cei care ma pot ajuta in legatura cu FUNDATIA DINU PATRICIU: am citit pe site-ul lor, dar sincer mare lucru nu am inteles.Eu intru acum acum clasa a 9-a am 15 ani medie de admitere la liceu 9.31 si as vrea sa fac cerere la aceasta fundatie si nu stiu cand si unde... daca ma puteti ajuta cu cateva detalii mai explicite...happy. FUNDA! mersi :*

Răspuns Câştigător
| anUcy a răspuns:

Te ajut eu cu cea mai mare placere.Si eu beneficiez de o astfel de bursa, de fapt voi beneficia din anul scolar care e pe cale sa inceapa.Inscrierile se fac incepand cu 1 octombrie si pana la data de 15 martie. Daca dosarul iti este acceptat, vei putea beneficia de bursa de-abia din clasa aX-a.Dosarul trebuie sa cuprinda copie de pe actele de indentitate a tuturor membrilor familiei, adeverintele de salariat, de asemenea o sa iti dea si un referat pe o tema aleasa de ei care difera de la an la an pe care sa il atasezi la dosarul lor si o fisa de inscriere completataonline.Astea sunt in mare documentele necesare, insa ca sa fii mai bine informat(pentru ca se produc schimbari de la an la an), intra in octombrie pe site-ul lor si acolo o sa primesti toate informatiile necesare si sunt sigura ca o sa te descurci. Oricum, se ea in considerare media ultimilor 2 ani de studiu si am inteles ca este o foarte mare concurenta. Oricum eu am avut media 10 asa ca nu am avut probleme. Daca mai vrei sa intrebi ceva care poate eu am omis poti sa ma intrebi pe privat. Oricum, incercarea moarte n-are! Asa ca merita sa incerci.Bafta!:*

1 răspuns:
| natural a răspuns:

Merita sa o
faci oricum nu ai nimic de pierdut doar ca trebuie sa umbli dupa niste acte.intra pe www. dinupatriciu.ro si da click pe inventeaza-ti viitorul! de acolo te descurci! succes!

Întrebări recente