| Lostintheimmensity a întrebat:

Păi, sunt nouă pe aici şi am şi eu o întrebare sau cred că două. Probabil că întrebarea mea e comună dar sunt în clasa a VIII a şi urmează admiterea la liceu şi alea alea, toate cele. Vreau să intru la un profil uman, de preferat ştiinte sociale pentru ca se bazează pe materile care îmi plac dar nu ştiu ce meserie poţi avea din asta. =] Mă poate ajuta cineva?
Aaa, o prietenă vrea să ştie dacă la admitere în liceu pe profilul turism şi alimentaţie publică se dă admitere la bilinv?
Take care, bye. ^_^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholog, profesorm depinde mai mult de facultate nu de profilhee hee happy

1 răspuns:
| andrew_9324 a răspuns:

Profilul turism respectiv alimentatie publica nu necesita admitere la bilingv.