| anonim_4396 a întrebat:

pe 11 mai am fost la concursul,, lectura ca abilitate de viata". acolo am auzit ca se vor afisa rezultatele astazi si am cautat pe orice site dar nu gasesc nimic... ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Crissssssss a răspuns:

Pai rezultatele apar mai intai la scoala la care ai dat concursul si dupa 3 saptamani pun rezultatele pe internet.Eu asa am facut cu fiecare concurs!

| unconnected a răspuns:

Din pacate nici eu nu le-am gasit sad.Din ce judet si de la ce scoala esti? happy

| Sappho a răspuns:

1. Nu dureaza 3 saptamani pana vin rezultatele, ca doar nu vin din China.
2. Azi s-au afisat rezultatele finale chiar, asa ca daca nu ai aflat nimic de ce nu iti intrebi profesoara!