| alee123 a întrebat:

Oare la concursul " Lectura ca abilitate de viata " la etapa judeteana trebuia citita o carte?

3 răspunsuri:
| CoRnEtEL a răspuns:

Daca contine cuvantul "lectura" tu ce crezi? Logic ca trebuie sa te pregatesti cumva, mai bine sa fii tu inaintea lor decat ei inaintea ta, nu?

| Lauraaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am participat astazi si nu trebuia. Era necesar sa citesti cu foarte atentie textele date pentru a raspunde la intrebari.happy

| creativdestr a răspuns:

Desigur. Tu ar fi trebuit sa citesti o carte nu mai stiu sigur cum se numeste dar trebuie sa o citesti.