| irinel171 a întrebat:

Buna pentru cei din Ploiesti am aflat ca am intrat in Liceul Toma Socolescu la profilul sitiinte sociale cum e in liceul asta care e atmosfera cei care sunteti in acest liceu?

7 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Stiinte sociale? Eu am trecut a 10-a si nu stiu de profilul stiinte sociale.

| alex495 a răspuns:

Uniforma : tricou / bluza/camasa alba sau albastru si blugi sau ce vrei tu dar sa nu fie albi( blugi tociti" sau cu tur).Si eu sunt la protectia mediului

| alex495 a răspuns:

Apropo daca aveti nevoie de manuale trimiteti mesaj ca le-am luat anul trecut ca nu am primit de la scoala decat foarte putine. Sunt noi noute( nu prea am mers cu ele la scoala ca nu a fost nevoie)

| georgedb a răspuns:

Hello! Si eu am intrat la Socolescu dar la profilul Constructii, lucrari publice.Eu, cel putin, sper sa nu fie cu uniforma ca MOR!(de nervi)

| irinel171 explică:

Pai e o clasa noua s-a infiintat anul asta! da oricum cum e in liceu?

| Yoana_Alle_1996 a răspuns:

Heyy... si eu am intrat in socolescu da la protectia mediului... happy

| irinel171 explică (pentru Yoana_Alle_1996):

Ok dar cum e in liceu? e cu uniforma?