| benyamin77 a întrebat:

Facebook...
S-a activat timeline (nu stiu cum) si nu-mi place!
Cum pot reveni la vechiul profil?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Nu se mai poate. Timeline va avea toata lumea, cel putin pana vom descoperi daca se poate reveni la vechiul profil.
Deocamdata nu poti dar ai putea sa iti descarci o chestie de pe internet, zic chestie pentru ca nu stiu exact cum se numeste si unde am gasit-o, dar cu ea poti vedea numai tu vechiul profil la toti. Poate asa iti va fi mai usor.

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Nu poti. Timeline-ul va deveni global de maine, 2 August 2012.