| gabi11010 a întrebat:

Buna! Ptr cei din Pitesti sau care au cunostinte in acest oras: Chiar nu stiu ce liceu sa imi aleg. Am o medie mare (9, 77). Vreau unul dintre cele 3 licee (Zinca, Bratianu, Odobescu), dar nu stiu pe care sa il aleg deoarece la fiecare dintre ele am auzit atat lucruri rele, cat si lucruri bune. Vreau o opinie cat mai curand.
P.S: daca nu aveti o opinie relevanta nu mai scrieti nimic.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Toate sunt la fel. O sa vezi la facultate ca absolut nimanui nu ii pasa ce liceu ai facut. Daca ai medie buna mergi la Bratianu ca momentan inca e nr.1 in top pe judet.