| Dayana12345 a întrebat:

Recomandati-mi va rog, niste culegeri de fizica. Eu sunt in clasa a6a, dar as vrea sa fie pentru mai multi ani! Adica din clasa a6a pana in clasa a8a, de exemplu.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi o mulţime de culegeri pentru gimnaziu la linkul :
https://www.google.ro/#psj=1&q=culegere+de+fizica+pentru+gimnaziu

Totuşi, ar fi indicat ca prof. ( cu care faci fizică ) să vă indice o ANUMITĂ culegere din care veţi lucra la clasă!

Toate cele bune.

| 0x11111051 a răspuns:

E=mc^2.

O culegere care o sa iti trebuiasca pin' na 12 big grinbig grin