| Anonimaams a întrebat:

Revin cu o alta întrebare. As dori sa dau la facultate la medicina veterinara (anul viitor), Cluj sau București. Știți oare unde as putea găsi care au fost ultimele note de la admitere? Am căutat peste tot, m-ar ajuta un link dacă găsiți

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Pe pagina facultății nu sunt afișate? Oricum, media contează mai puțin. Posibil să aibă locuri limitate și vor intra, cu mediile mai mari.

| Uxellodunon a răspuns:

Admiterea la cea din Bucuresti e destul de usoara si cand am intrat eu, acum 5 ani, ultimele note erau pe la 5-6. Sunt si putine locuri taxate, majoritatea sunt bugetate

| Uxellodunon a răspuns:

De asemenea, nu stiu cum ai cautat, pentru ca am hasit rezultatele imediat cautand admitere fmvb 2019
http://www.fmvb.ro/test/275-admitere-2020

| Anonimaams explică (pentru Uxellodunon):

Mulțumesc frumos, oare lista cu mediile de la Cluj o poți găsi? Eu am căutat pe site ul universității, și găsesc doar nr de locuri