| Powpow a întrebat:

Sa-mi spuna cineva va rog ce va fi in a 8-a anul acesta.Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Păi...o să ai vacanţa de iarna 23 dec-16 ian, două săpt. de paste, fără intersemestrială, o să faci materiile dintr-a 7 + latină. La latină să înveţi bine dacă veri să te faci medic. Apoi, nu o să fie geru dacă înveţi, pe sem. al 2-lea eu cred că o vor lăsa mai moale profii. Adică : examenele, banchetul, plus că e şi ultimul an. Oricum, eu îţi urez bafta.

| Minks a răspuns:

Sper ca la tine o sa se puna accent pe Limba Romana.

| BlackNights a răspuns:

Pai cred ca in 1 rand se invata sa se scrie corect, cand se scrie va legat sau v-ahappy

| SMTHING a răspuns:

Eu,de ce?