| forzasteaua a întrebat:

Buna Seara! Am sa va pun o intrebare.si vreau sa raspunda doar cei seriosi, nu vreau misto-uri ieftine si altele pe-aici.Treaba sta asa: sunt clasa a opta si de vreo 3-4 saptamani ma gandesc sa ma duc la liceul militar.azi la scoala a venit un domn de la MApN si ne-a informat.am sunat la centrul militar sector 2, unde mi s-a spus sa sun maine pentru programare de inscriere.si ma bate gandul ce sa fac. e o decizie grea pentru mine.eu am media mare, in jur de 9.70.ma gandeam sa ma duc pe mate-info la Vianu, intensiv informatica. Ce spuneti? A fost vreunul acolo? stie cum e acolo? va rog mult am nevoie de niste raspunsuri.va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Acum ai media 9, 70 dar nu se stie cat va fi media ta dupa ce dai examenele nationale(tot a 8 a suntbig grin)

| blonda90 a răspuns:

La liceul militar este destul de greu dar este o alegere foarte buna happy se invata foarte mult si avand in vedere ca ai medie mare eu zic ca o sa te descurci happy bafta la examenewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aş da nici măcar 2 zile din viaţă unui liceu militar. Cu media ta, poţi merge într-un liceu bun, nu văd de ce ai alege unul ca ăsta.

| OKxGIRLx a răspuns:

La armata e greu, mai bine ai merge la un liceu normal.

| fl0ryn22 a răspuns:

Vere nu te du, du-te la mate-info in ziua de azi totul este pe pc deci automat ai o sansa mai buna in viata, viitorul este informatica... sfatul meu este sa mergi pe mate-info, oricum u fa ce crezi ca este mai bine si ce iti place tie sa faci, bafta

| Twiiix a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.E decizia ta.Intreaba si tu in stanga si in dreapta si vezi cum faci.Eu una nu as faceo.Dar, e decizia ta.Ai media mare.Ai sanse mari.Succes.

Răspuns utilizator avertizat