| von_C_Cami_1919 a întrebat:

Buna seara,anul acesta am terminat liceul,nu am putut intra in sesiunea de bac din vara asa ca voi intra in cea de toamna,dar sunt singura ca voi pica la matematica,intrebarea mea este,știți cumva dacă la anul pot da bacul la alt liceu,ma refer sa îmi schimb profilul? Sa ma duc pe un profil de filo,sa nu mai dau la matematica, știți? Va mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nu se poate face asta! Examenul de bacalaureat se dă numai liceul și materii studiate în clasele 9-12.

| Raducons a răspuns:

Nu se poate, nu iti face iluzii, trebuia sa te pregatesti un pic si faceai primul subiet care e de 5 si e accesibil pentu toata lumea.Iti dai seama ca daca ai facut un profil tehnic nu te poti duce ca sa dai bacul la filo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se poate. Înveți acum cât poți și treci.

| mudokins78 a răspuns:

Vezi ce patesti daca stai pe Instagram sau Facebook?,.
Sau poate nu te duce capul, atata tot.
Oricum ar fi,. pune mana si invata, nu mai sta cu curu pe camasa!

| Cosmin86 a răspuns:

Cat de retardat sa fii sa pici ceva atat de simplu cum e bacul? Examenele de la facultate sunt de 3-4 ori mai grele, acolo CE o sa faci?