| KoolMoon a întrebat:

am o intrebare, am terminat liceul acum 4 ani, nu am reusit sa iau bacul, am mai incercat si anul trecut si mi-am ridicat media fata de prima data si se pare ca anul asta am ratat inscrierea, citisem ca incep inscrierile de pe 15 iunie dar se pare ca au fost de pe 3 pana pe 10 iunie. Intrebarea mea este daca ma pot inscrie in sesiunea din toamna tinand cont ca nu am participat la cea din vara?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, se poate. Nu trebuie sa participi la sesiunea din vara neaparat. Bafta!