| maiamichel a întrebat:

ce parere aveti de cursurile Eurocor?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Nu sint scumpe, te costa numai manualele, ti-o zic din experienta, eu am facut asa ceva, sint niste cursuri serioase dupa care la final in urma unui examen care al trimiti prin posta vei primi o diploma atestata. Daca vrei mai multe informatii contacteaza-ma in privat si iti voi spune totul de la cap la coada.

5 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Sunt mai ieftine decit taxele la facult private si coletele vin cu punctualitate, de studiat poti studia cind ai timp liber nu trebuie sa frecventezi cursuri nici la zi nici la sf de saptamana
si inca ceva - scoala costa bani - poti alege varianta cea mai ieftina, la oricare faculta platesti daca nu taxe atunci protocoale sau mai stie... cum le cheama
oricum sa invetzi ca fara carte nu ai parte, doar cu diploma azi nu mai apuci servici doar daca pe linga diploma si stii.

pentru sergiu- intrebarea a fost postata aseara

| cotzobel a răspuns:

Sunt f bune...sora mea a urmat acele cursuri si a fost f multumita de ele. dai un examen si dupa aia primesti o diploma. daca iti permite buzunarul urmeaza cursurile pentru ca nu vei regretawinking

| sergiu25bc a răspuns:

In primul rand e dimineata, deci se spune buna dimineata. Daca ai bani poti face acele cursuri.Am o parere f buna despre ele.Am multe cunostinte care cu ajutorul Eurocor au invatat diferite limbi straine. Dar acum e o mare criza economica de ne stringem la curea de ne iesa ochii ca la melchappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt scumpe.
Pa, pa.

| adriana_7712 a răspuns:

Si mie mi se par foarte bune, am urmat un curs de engleza si am fost multumita.