| theyonutzu a întrebat:

Ce parere aveti despre cursurile Eurocor? Ati invatat ceva folositor din ele daca le-ati urmat? Sunt in actualitate materialele lor cu ce se cere azi? Ma intereseaza mai mult cele pe partea business-corporate.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Din ce m-am uitat pe reclame acolo se fac niste cursuri usurele pentru familiarizare cu anumite domenii. Nu am auzit sa fie cursuri care sa cantareasca greu la angajare sau sa te ajute sa faci fata in anumite domenii.