| crazypop a întrebat:

Buna seara TPU, imi puteti recomanda cel mai bun dictionar Englez-Roman, Roman-Englez si Francez-Roman, Roman-Francez pe care il stiti? M-ar interesa sa fie cel mai complet dictionar cu cele mai multe cuvinte si un autor foarte cunoscut poate chiar si de la o editura cunoscuta, multumesc, ofer funda pentru cel mai bun si complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cele de la Teora, recomand.

| crazypop explică (pentru Adry05):

Da am vazut si eu ca ei sunt cei mai buni in categoria dictionarelor, am sa imi cumpar de la ei, multumesc pentru raspuns!

| Adry05 a răspuns (pentru crazypop):

Chiar sunt. Am dictionar englez-roman si francez-roman de la Teora si sunt extrem de multumita. Gasesti extrem de multe cuvinte, bine explicate, si iti dau chiar si expresii si colocatii.

| crazypop explică (pentru Adry05):

Super.