| baiatdulce19 a întrebat:

Buna seara, trec clasa a 9 a si mi sa cerut fisa medicala! In fisa medicala mi sa mai adaugat o litera la prenume, numele mamei este gresit, iar numele tatalui este si el gresit! Afecteaza cu ceva, inscrierea la liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa soliciti o noua fisa medicala, daca o observa cineva, cu atatea greseli, va spune ca este a altei persoane.

2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Da, ar putea afecta intr-un fel anume, daca le-ar pasa lor. Ai face bine sa nu depui acea fisa si sa te intorci la scoala din care pleci, sa iti modifice fisa asa cum trebuie, ca sa nu te alegi cu probleme happy

| baiatdulce19 explică:

Fisa este scoasa direct de la medicul de familie! In scoala nu exista fisa!