| Alberta98 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce ore se fac la liceul Dante Aligheri, la mate-info? este greu?

Răspuns Câştigător
| Ramo586913 a răspuns:

Bună Alberta!
Probabil mulţi ţi-au spus că la un profil real, mai ales la o specializare cum e mate-info este cel mai greu, sinceră să fiu este destul de greuţ dar nu aşa de greu cum ţi se spune. Dacă înveţi este ok. Nu vreau să crezi că trebuie să înveţi non-stop. Ai destul de mult timp liber.
Aşa... păi materiile in mare sunt cam astea: mate(m1), info, fizică, chimie, bio, romana, engleza, franceza, TIC(tehnologia informatiei si a calculatorului cam ceva de genul parca se cheama), logică, muzică, desen, sport, geografie, istorie, religie.
Baftă multă!happy Numai note mari!smug