| dandiana1904 a întrebat:

stie cineva din ce manuale de chimie organica trebuie sa te pregatesti pentru admiterea la Iasi? La ei pe pagina la biografie scrie doar:"manualele de chimie organica aprobate de ministerul invatamantului"... si cu siguranta exista una sau doua manuale ca doar nu o sa ne pregatim din toate manualele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din oras, da o fuga la facultate si intreaba pe cei din anul 1. ei s-au pregatit in acelasi mod.

| dandiana1904 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti anul 1 sau te pregatesti pentru admitere? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru ce! imi pare rau, dar nu sunt la medicina. dar asa cum se procedeaza in general, intrebi pe cei care au dat la facultate cu un an inainte. poate unii mai au si carti pentru admitere. e bine sa ceri parerea mai multor studenti, nu unuia singur! succes!