| loredana2012 a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde pot gasi exercitii rezolvate de matematica? anul asta dau bacul si m-ar ajuta niste si niste exercitii rezolvate, sa am model.Multumesc

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Ti-ar fi mult mai usor daca ai face ore suplimentare (meditatii) la mate cu un profesor, ai intelege mult mai bine pentru ca ti-ar putea explica. Asa, poate nu vei intelege toate exercitiile, chiar daca sunt rezolvate, trebuie sa te lamureasca cineva... incearca pe edu sau pe forumul lor, acolo s-ar putea sa gasesti mai multe site-uri interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranteza cinci supra trei oriunu supra doi plus cinci supra patru paranteza orisase supra cinci