| Naty343 a întrebat:

:* Stie cineva vrun site unde as putea gasi povestiri pentru "Smerenia" "Alegerea vietii" "Despre rabdarea ocarilor" "Calugarul care L-a purtat pe Hristos" "Sfantul Mucenic Potit pruncul" si " Ceapa, usturoi si ardei"? Trebuie sa le povestesc pana dupa vacanta la religie, m-ati ajuta foarte mult! :* Dau funditza

Răspuns Câştigător
| Iustip a răspuns:

Ai mai jos un link pentru. Sf Potit.Stiu ca am raspuns cam tarziu, dar sper sa-ti fie de folos. :)

http://www.ortodoxia.md/video/5257-sfantul-mucenic-potit-pruncul