| pwp a întrebat:

stiti cu ce medie se intra la liceul pedagogic din braila?
funda!love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare profil in parte.La sfarsitul clasei a VIII-a vei primi la scoala aceste informatii, precum si altele despre admitere(nu e nici-o graba). E bine ca media ta de admitere sa fie peste 9, iar daca nu, incearca sa o maresti cat de mult posibil anul acesta.Succes.

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Uite aici mai multe informaţii : http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=8020
La ce şcoală eşti şi la ce profil vrei să dai? xD
Xoxo.

| Lollidella a răspuns:

Si tu esti din br?batting eyelashes la ce scoala esti?batting eyelashes
eu le am trecute intr-un caiet dintr`un ziar care cred ca sunt de anul asta sau anul trecut thinking
si vine asa:
uman - stiinte sociale 1nota- 9. 37 ultima - 8. 48
- filo 1n - 9. 47 ultima - 8. 24
real mate-info 1n - 9. 58 ultima - 8. 35
stiinte ale naturii 1n - 9. 26 ultima - 8. 21
doar pe astea le am big grin
sper ca`ti folosesc intr-un fel laughing