| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca maine se face scoala?
Multumesc mult
funda

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de unde esti! Dar de dimineata, daca nu aflii dai un telefon la scoala la secretariat.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

In orasul meu, se face

Răspuns utilizator avertizat
| Andeuta a răspuns:

Da se face. Sau cel putin asa este normal asta daca nu la scoala s-a intamplat ceva si orele sa fie suspendate. funda?big grin

| IoAlexandra a răspuns:

Tocmai a zis la stiri ca se face scoala. Dar cum mai sunt 3 zile si incepe scoala altfel cred ca se poate lipsi. vezi daca ceilalti copii vin sau nu. BAFTA!

| MagAdelinaElena a răspuns:

Da, se face pentru ca este o zi normala de scoala. nu s-a intamplat nimic ca maine sa nu se faca happy, adica in orasul meu, dar tu poti suna colegi/colege sa ii/le intrebi daca merg maine la scoala. big grin, Fundita? :*