| FanAsioaf a întrebat:

Ce se studiază la facultatea de chimie?

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti programa cu disciplinele pe siteul facultatii.Acestea sunt sub forma de document pdf sau asa si poti intra sa vezi cam despre ce-i vorba, cate credite are fiecare, daca exista practica etc.Succes.

| johnnny123 a răspuns:

Arta renascentistă.

| FanAsioaf explică (pentru johnnny123):

Numai utilizatori fără bun simț sunt pe aici

| FanAsioaf explică (pentru FanAsioaf):

Mai întâi KovacsB care mi-a răspuns fără lipsa de respect apoi tu

| FanAsioaf explică (pentru FanAsioaf):

Totuși am de la el nu am la ce sa ma aștept, am auzit ca el nu prea are obraz

| suntserios a răspuns (pentru FanAsioaf):

Și numai întrebări absolut stupide

| FanAsioaf explică (pentru suntserios):

Asta crezi tu!

| johnnny123 a răspuns (pentru FanAsioaf):

Dacă ți-a răspuns "fără lipsă de respect" înseamnă că ți-a răspuns cu respect.

Și la chimie te pricepi la fel de bine ca la logică?

| FanAsioaf explică (pentru johnnny123):

Nu mi-a raspuns cu respect! E un om fara obraz! Nu stiu cum inca este pe site-ul asta! Am vrut sa spun cu lipsa de respect dar nu stiu de ce a aparut asa!

| suntserios a răspuns (pentru FanAsioaf):

Zic sa îți mai citești odată întrebarea

| FanAsioaf explică (pentru suntserios):

Dacă n-ai de gând sa răspunzi la ea ai ignor!

| FanAsioaf explică (pentru johnnny123):

Ai ignor! Ești exact ca el