| fiara14 a întrebat:

Buna stiti cumva pe 27.01. 2014 adica luni scolile sunt inchise va rog cei care raspund ca da sasi zica si scola la care SUNT locuiesc in constanta
DAU FUNDA

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Judeţele în care şcolile vor fi închise sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea și Vrancea.

Pa-pa.

| Kriss96 a răspuns:

Sunt inchise. S-a anuntat la tv. Poti sa cauti si pe net. Dar depinde si unde locuiesti. Daca esti din Bucuresti atunci sigur sunt inchise. Ei au anuntat pentru Bucuresti si Braila. Nu sunt sigura daca si Buzau. De alte orase nu stiu. La sat cred ca sigur se inchid.

| Alex299 a răspuns:

Unele sunt inchise altele nu

| despina17 a răspuns:

Da luni si marti

| Metallica4ever a răspuns:

Luni & marti sunt inchise. IN BUCURESTI. Daca si tu esti din Bucuresti, cauta pe I.S.M.B. laughing) acolo scrie minunatia.

| IntrebareaMeaFinala a răspuns:

In ce judet esti?
In judetele afectate de viscol (cod galben, portocaliu si rosu printre care eu ) scolile sunt inchise luni si marti. In restul judetelor se fac ore. Funda? big grin

| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

Sunt inchise Scolile! Euu sunt la Scoala "Prof. Paul Banica" Din TGV. Maine nu Se invata!

| bencheavaleri a răspuns:

Nu