| FetitSa a întrebat:

Bunahappy. stiti cumva unde pe internet pot vedea in ce clasa am fost repartizata la liceul de informatica grigore moisil iasi? sau trebuie sa merg obligatoriu pana la scoala ca sa vad? inca ceva. in prima zi de scoala ar trebui sa merg in uniforma sau ma pot imbraca cu ce vreau eu? funda big hug

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Poti vedea pe www.edu.ro

| Roxett a răspuns:

Nu poti sa aflii in ce clas ai fost repartizat, decat in prima zi de liceu.
in prima zi poti sa te duci imbracat cum vrei, nu trebuie sa porti neaparat uniforma. sau, daca mai cunosti pe cineva de acolo, intreaba cum o sa se imbrace ei in prima zi de scoala, ca sa nu fii tu "oaia neagra" a clasei laughing

| Pufuleti a răspuns:

Mergi la liceu. Nu se afiseaza clasele pe net.

Imbraca-te in ce vrei tu. Acolo aveti uniforma?
Chiar daca aveti, in prima zi du-te cum vrei tu. Va informeaza ei dupa happy

| Anytsa a răspuns:

Trebuie sa te duci tu personal. Depinde de persoana, daca vrei sa faci o buna impresie poti sa te imbraci cu o bluzita alba, pantaloni negri. Sau poti sa te imbraci cum vrei tu.

| Alinutaaaalina a răspuns:

Pe edu.ro cauta.Te imbraci normal, sper sa nu ne bage niste porcarii de uniforme, ca innebunesc.Succes!

| Overflame a răspuns:

Du-te la liceu si vei vedeawinking online nu exista aceasta posibilitate, ca de, noi suntem prea inapoiati, iar in legatura cu uniforma, nu este obligatoriewinking poti sa mergi cum vrei tu, cel putin la inceput...dar cred ca si in timpul anului scolar totusi

| GeOrGyyyy a răspuns:

La mine la scoal nu se folesesteuniforma dac la vio in prima zi de scoal nu pai ec cred ca scrii pe net http://www.google.ro/......tp?/search

| lorii_8948 a răspuns:

Http://rep1-adm2011.cloudapp.net/......omJud.aspx
.si, nu cred ca si in prima zi de scoala e obligatoriu sa vi in uniforma. deci parerea mea e sa te imbraci in ce vrei tu :P
Funda? :D