| annaliana a întrebat:

Stiti site-uri de unde pot invata limba greaca, sau este cineva cunoscator de limba greaca cu care as putea sa conversez, sa-mi exersez limbajul?

Răspuns Câştigător
| Şoricel_3591 a răspuns:

Buna Annaliana,

Nu cred ca sunt site-uri. Eu am cautat dar nu prea am gasit. Dar ai putea incerca pe google translate. Te poate ajuta cat de cat deoarece poti apasa pe acel buton si poti asculta cum se pronunta.

Cu drag, Diana

2 răspunsuri:
| annaliana explică:

Mai stiu un site, se cheama Livemocha, dar as mai fi vrut si altele.

| Şoricel_3591 a răspuns:

Multumesc pentru fundita!