| Savici_Teia_1996 a întrebat:

sunt anul 1 la Facultatea de medicina la BFKT. Am o intrebare despre practica de vara, trebuie facuta pe fizio sau pe orice specializare?

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Totusi, care e explicatia pentru care pui aici aceasta intrebare si nu o pui Decanului sau oricarui profesor de la propria ta facultate?
Ca este super sa stim cu totii cat de tare esti, la facultatea da, dar e cam rusinos sa nu stii nici notiuni elementare care apartin de educatia ta