| KimY a întrebat:

Sunt clasa a 7 a! Maine se tin orele? Mergem la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi, 2 profesoare nu fac grevă şi ţin orele.Depinde ce au hotărât profesorii voştri. Uită-te mâine pe poarta şcolii poate au lipit un avertisment sau ceva. Dacă nu v-au anunţat nimic, înseamna că faceţi ore.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de scoala si de sindicatul din care face parte scoala.Normal,in majoritatea luni este greva generala.

| UNfriendLY a răspuns:

Daca mai pune cineva intrebarea asta. disper! DA, maine la scoala!

| iuandfto a răspuns:

Maine sigur nu se tin orele decat cei care au un examen important. Marti depinde la ce scoala esti. La mine se tin orele.

| KimY explică:

Eu sunt din Arad!

| Mara_4803 a răspuns:

Nu mergem!

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Din pacate da
se tin cursuri normale sadcrying

| blablablaa a răspuns:

Maine nu se tin ore...

| KidDu` a răspuns:

Depinde din ce oras esti sad.
Eu de exemplu nu ma duc. [ sunt din targu mures ]
Si am o prietena dintr-o comuna din jud. Brasov si ea merge.
Depinde ce au hotarat profesorii sad
Papa :*

| Maria2894 a răspuns:

Salutare, si eu sunt a 7-a, noi maine nu avem ore, dar mergem pentru unltimul sunet...))))))) am asteptat astaaaaaa... big grin

| amanda_2725 a răspuns:

Din ce oras esti? in unele orase e greva si in unele nu