| BubbleShoot a întrebat:

Maine mergem la scoala? Fundaaabatting eyelashes love struck

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

Depinde de scoala. Liceul nostru e mai "smecher", iar noi suntem nevoiti sa venim.

17 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Depinde de scoala/liceu/elev. Cum poti sa te duci la scoala, ce inima ai? bucura-te macar de o zi din luna in care stai acasa si practic nu chiulestihappy. Sunt lucruri mai bune de facut decat sa stai intr-o vineri la scoala.

| Day19 a răspuns:

Conteaza de judet, de exemplu eu sunt din Pitesti si maine nu merg la scoala, dar nu stiu la alte judete.

| Voluntar a răspuns:

Da.eu merg.big grin

| Pinguuuin01 a răspuns:

Poti sta linistita acasa sa dormi.Nu se merge. Funda?puppy dog eyes

| zozo74 a răspuns:

DA teoretic maine se tin cursuri practic depinde de tine. Succes. Fundita?

| florentttina a răspuns:

In Bucuresti da

| xAndraax a răspuns:

Dap. E totusi o zii a saptamanii si nici o sarbatoare deci poti fi sigura ca da! + nu sa anuntat ca nu facem si nici au de ce. Mergi linistita ca si cand azi nu ar fi fost liber!

| yonutz1 a răspuns:

In Suceava nu.

| Lex169 a răspuns:

Da

| Infraverde a răspuns:

Da, astăzi am stat acasă că suntem patrioţi, vorba vine, dar mâine mergem la şcoală. Uhuu yawn.

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Da
majusculee

| DroopyDroop a răspuns:

Nup funda?

| DroopyDroop a răspuns:

Nu nu se merge la nici o scoala! Practic la Lehliu Gara nu se merge!

| bithaa a răspuns:

Sambata trecuta unele scoli au recuperat vinerea de maine. daca nu ai recuperat banuiesc ca te duci la scoalahappy

| alexyalex a răspuns:

Da !funda?

| leejoon18 a răspuns:

La noi nu se fac... mai sigur intreaba un prieten sau un profesor. pentru ca in unele orase se fac ore.happy

| Criiisssss a răspuns:

Da