| Vanilliaaa a întrebat:

Sunt clasa a 8 - a si nu m-am hotarat inca la ce liceu vreau sa merg. M-am gandit la Iulia Hasdeu [din Bucuresti ]. E un liceu bun, e aproape, are medie buna. As vrea sa stiu mai multe despre clasa de matematica-informatica [ fara bilingv engleza ], in special ce limbi straine se fac acolo happy. Fundita; o3.

1 răspuns:
| IngerulFaraAripi a răspuns:

La mate-info e media 9.30 faci engleza franceza si vei da teza la chimie- fizica bio - geogra si mate romana si tic big grin colectivul e foarte tare dar e nevoie de seriozitatee adica in hasdeu e competitie cine e cel mai bun oricum baftaahappy si spiruu haret e bun big grin