| Ana670maria a întrebat:

Buna! Sunt clasa a 9-a si miercuri s-au descarcat mediile semestriale. Unde sau pe ce site le-as putea gasi, am cautat peste tot si nu reusesc sa le gasescsad

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la secretariatul scolii si vezi ce zic ei.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Daca ai catalog electronic (exemplu: Adservio) intri pe site si le gasesti. Daca nu, suni la secretariat / il intrebi maine pe domnul diriginte / doamna diriginte ce medie ai, de preferat il intrebi la sfarsit / rogi parintii sa il sune dupa, caci nu are voie sa spuna in fata clasei.

| Noturbusiness a răspuns:

In mod normal le găsești afișate pe aplicația care tine loc de catalog electronic. Ex: adservio, edu 24 sau ce altceva folosește liceul tău.