| FuuTonN a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si vreau sa va cer o parere despre Liceul Auto Calarasi. Cum este? Am auzit ca este o foarte mare tiganie acolo si sincer sa fiu nu prea doresc sa primesc bataie aiure. Multumesc!

1 răspuns:
| Stephaniee a răspuns:

Nu sunt din Calarasi, dar de obicei liceele astea mai slabe ca sa zic asa, de exemplu cele tehnice si auto gen. Sunt o gramada de elevi dinastia care se cred smecheri si mari "mafioti" si batausi. nu cred ca e ok, mai bine ai invata ca sa ajungi cineva in viata, nu sa mergi la un liceu slab unde sunt o gramada de ca*ati care se cred mari smecheri si ti-e frica sa mergi pe hol ca te ia unu la bataie, sau asa, ca de obicei acolo profesorilor nu le pasa, fiind un liceu slab faci ce vrei. O sa regreti mai tarziu ca nu ai invatat si nu ai fost la un liceu bun ca sa inveti ceva, si in loc de invatat primesti bataie si esti calcat in picioare de toti ca*tii :* funda?