| SunsetSun a întrebat:

Pentru cei din Vrancea : Ce parere aveti despre Liceul Pedagogic "Spiru Haret", profilul filologie? Astept pareri deoarece termin clasa a VIII-a si vreau sa stiu mai multe despre liceu.

1 răspuns:
| Alexinho94 a răspuns:

Mi se pare un profil la care nu se face chiar NIMIC. Eu sunt la economic pe economie si chiar este un liceu si un profil foarte interesant. Profilul stiinte sociale mi se pare cel mai complet profil! La ce scoala esti acum?