| iuliavioleta a întrebat:

Sunt clasa a11-a,profil economic si sunt indecisa cu privire la proba la alegere de la bacalaureat. Economie sau geografie? Voi ce ma sfatuiti? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am fost și eu în situația ta. Îți recomand geo, foarte ușor de învățat, te pot ajuta cu câteva hărți care te vor face sa înțelegi grupele de munți, clima, industria... și toată Europa happy.
Eu am învățat după o culegere cu o sapt. înainte și am luat 9, 50.

1 răspuns:
| MirelaNicoleta a răspuns:

big grin ce haioasa esti! Tu sti la ce esti mai bine pregatita. Noi am spune geografie dar poate tu stai mai bine la economie. La geo sunt multe inaltimi, distante, lungimi de rauri...